Kargo & Teslimat


                                             75 tl ve üzeri siparişlerde kargo ücretsizdir.

Aynı Gün Kargo

Hafta içi saat 14:00'e kadar verdiğiniz siparişler aynı gün Yurtiçi kargoya verilmektedir.
Saat 14:00'dan sonra verilen siparişler 24 saat içinde Yurtiçi Kargoya verilir. Siparişin çıkışı yapıldıktan sonra kargo tarafından bize belirtilen takip numarası teslim edilen günün ertesi sabahı tarafınıza e-mail ile size yönlendirilecektir.

Siparişin kargo teslim süresi 1-2 iş günü arası bölgeye göre değişmektedir. Kargo teslimatı adresinize teslim edilmektedir veya belirtmeniz üzerine size en yakın olan kargo şubesinden teslim alabilir siniz. Adresinizde bulunmadığınız takdirde kurye siparişi teslim alabilmeniz için en yakını şübeye bırakmaktadır.

Hafta sonu, bayram, resmi tatillerde ve bayram öncesi verilen siparişler takip eden ilk iş günü gönderilir veya teslim edilir. 

Sipariş ile ilgili yapacağınız değişiklikler (adres değişikliği v.s) için müşteri hizmetleri ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Farklı kargo firmaları aracılığıyla gönderimlerin kargo ücreti alıcıya aittir. Ürün değişim/iade süresi 14 gün size ulaştıktan sonra.


Kapıda Ödeme Koşulları

Kapıda ödeme sisteminde ister nakit ister kredi kartı ile ödeme fırsatları bulunmaktadır. Müşteri temsilcimizin sizi arayıp teyit alınması sonrasında siparişiniz hazırlanıp kargoya verilmektedir. Kargo takip numarası teslim edilen günün ertesi sabahı tarafınıza e-mail ile size yönlendirilecektir.

Kargo firması tarafından alınan 9,90 TL ek hizmet bedeli sipariş tutarınıza ilave olarak yansıtılmaktadır (sipariş 75 tl altında ise). 

Ödeme yapıldıktan sonra kurye kargonuzu teslim eder, ürünün olmama veya beğenmeme durumunda teslim aldığınız kargo ile ürünü bize ücretsiz değişim/iade edebilir siniz. Ürün değişim/iade süresi 14 gün içinde size ulaştıktan sonra.

Kapıda ödemelerin gönderimi anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi kargo ile yapılmaktadır. Farklı kargo firmaları aracılığıyla gönderimlerin kargo ücreti alıcıya aittir.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.