Ücretsiz İade ve Değişim


Sitemizden satın aldığınız herhangi bir ürünü size ulaştıktan sonra 14 gün içerisinde hiçbir ücret ödemeden Yurtiçi kargo ile değişim veya iade edebilirsiniz.

Ürünü ücretsiz Yurtiçi kargo (330 568 887  alıcı numarası) ile göndererek değişim veya iade yapabilirsiniz  (Alıcı adresi: Alfamet Tekstil San. Dış Tic. Ltd.Şti. M.Nesih Özmen mah. Defne Sok. NO:21/4, Merter/Istanbul-ADZE)

İade edeceğiniz ürünün kullanılmadan ve faturası ile birlikte iade edilmesi gerekmektedir.

Ürünü iade ettiğimde para iadem nasıl gerçekleşecek?

Para iadeniz ürün bize ulaştıktan sonra en geç 5 iş günü içerisinde yapılacaktır. Ödemenizi Havale/EFT yada Kapıda Ödeme ile yaptığınız takdirde iadeniz adınıza kayıtlı olan hesap bilgileriniz sizden alınarak Havale/EFT yoluyla tarafınıza iade edilmektedir. 

Ödemenizi kredi kartınıza taksit seçeneği ile yaptığınız takdirde ise ürün bedeli taksit adedi kadar bölünerek her ay kredi kartınıza iade edilecektir. Bu prosedür bankalar tarafından belirlenmiştir.

Kredi kartı ile yapmış olduğunuz işlemin iadesi, bankanıza göre değişkenlik göstermekle birlikte, iade ürün bize ulaştıktan sonra en geç 5 iş günü içerisinde kredi kartınıza yapılmaktadır. Havale/EFT ile yapmış olduğunuz işlemlerin iadeleri iade ürün bize ulaştıktan sonra 5 iş günü içerisinde yapılmaktadır.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.