Koşullar & Şartlar

Giriş

Bu koşullar ve şartlar aramızdaki iş ilişkisini düzenlemektedir. Herhangi bir şekilde Adze.com'u kullandığınız veya Adze.com'dan alışveriş yaptığınız takdirde bu şartlar ve koşullarla bağlı olduğunuzu kabul etmektesiniz.

Adze.com'da yer alan belgeler, görseller, yazı tipleri, mizanpaj, grafikler, yazılım, bunu uygulamak için kullanılan diğer bütün malzemeler, programlama dilleri ve kodlar da dahil olmak üzere Adze.com'a aittir. Adze.com bütün kullanım haklarını elinde tutar. Bu internet sayfalarında yer alan malzemeler telif haklarıyla korunmaktadır. İnternet sayfalarının içeriğinin herhangi bir parçası üçüncü şahıslara iletmek veya ticari amaçlarla kopyalanamaz, değiştirilemez, indirilemez ve yayınlanamaz.

Bu internet sayfalarına girilmesi, internet sayfaları ya da internet sayfalarındaki bilgilerin ve diğer verilerin, programların vs. kullanılması sebebiyle sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başka sebeplere bağlı olarak doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan Adze.com sorumlu değildir.

Bölünebilirlik

Bu koşullardan herhangi biri yargı kararıyla uygulanamaz veya hükümsüz kılınırsa, sonrasında kanuna uygun hale getirilmesi için yapılacak gerekli asgari değişiklikler sonucu sadece değiştirilmiş veya azaltılmış kabul edilmelidir. Buna bağlı olarak, her bir madde ayrı ayrı yorumlanmalı ve maddelerin birbirinden bağımsız olduğu ve etkilenmediği bilinmelidir.

Gümrük Vergisi Ve İthalat Kısıtlaması

Yasal olarak ithal edebileceğiniz ve gümrük vergisini ödemediğimiz ülkelerde ürün alımlarından müşteri sorumludur. Herhangi bir gümrük vergisi ve buna bağlı diğer masraflar tarafınızdan karşılanmak durumundadır.

Feragat

Bu koşulları ihlal ettiğiniz takdirde tarafımızdan herhangi bir önlem alınmasa dahi (dava açmak gibi), bu haklarımızdan feragat ettiğimiz anlamına gelmemektedir. Bu koşulları ihlal ettiğiniz herhangi diğer bir durumda haklarımızı sonuna kadar savunma hakkına sahibiz.

Fiyatlar

İnternet sayfalarında gösterilen fiyatlara KDV dahildir.

İhtilafların Çözümlenmesi

Bu koşullardan veya aramızdaki herhangi bir anlaşmadan kaynaklanan ihtilaf durumunda tahkim veya mahkeme sürecini başlatmadan önce bu ihtilafı karşılıklı iyi niyet ve itimatla öncelikle bizimle uzlaşma süreci içinde çözmeyi kabul etmiş sayılırsınız.

Mücbir Sebep

Doğal afetler gibi makul kontrolümüzü aşan sebeplerden kaynaklanan herhangi bir yükümlülüğümüzün ihlalinden sorumlu değiliz.

Siparişler Ve Ürünler

Tüm siparişler elektronik posta yoluyla onayımıza tabidir. Lütfen ürünlerin doğru rengini görüntüleyebilmek için dikkatle çalıştığımızı, ama gerçek renk görünümlerinin ekranınıza bağlı olduğunu ve tam doğru olarak görünemeyebileceklerini dikkate alınız. Tüm ürün tanımlamaları, ağırlıkları, özellikleri ve beden ölçümlemeleri asıl üreticilerden alınmış olup bu bilgilere güvenip güvenmemek size kalmaktadır. Dolayısıyla bu tarz bilgilerin hiçbiri bu anlaşmayı şekillendirmemektedir. Eğer sipariş ettiğiniz ürünler stoğumuzda mevcut değilse siparişinizi sevk etmeden önce size ürünün alternatifleri sunulur. Eğer böyle bir şey gerçekleşirse;

Sunduğumuz alternatifi kabul edebilir,

Siparişinizi iptal edebilir,

Stokta bulunmayan ürünü çıkartıp siparişin kalanını geçerli kılabilirsiniz.

Eğer size borçlu kalırsak (bu veya başka bir sebeple) tarafınıza 30 günü aşmayacak şekilde en kısa süre içerisinde geri ödeme yapılacaktır. Teslimatlar siparişinizde belirtilen adrese anlaşmalı kargo şirketlerimizin herhangi biri tarafından yapılacaktır. Paketi teslim almak için birinin hazır bulunacağını garanti etmelisiniz. Eğer ürünleriniz sipariş tarihinden sonraki 30 gün içerisinde teslim edilemezse teslimat için başka bir tarih belirlemek amacıyla elektronik posta yoluyla durumdan haberdar edileceksiniz. Siparişinizdeki tüm ürünler aynı anda hazır değilse hazır olanlar parça parça gönderilecektir.

Tazminat

Herhangi bir şekilde üçüncü şahıslar tarafından, Adze.com'u kullanmanız ya da sizin veya internet hesabınızı (ya da bilgisayarınızı) kullanan herhangi birinin ihlali sebebiyle tarafımıza karşı herhangi bir iddia veya fikri mülkiyet ve herhangi bir kişinin hak talebine karşı bizi tazmin etmeyi (zararlarımızı ödemeyi) kabul etmiş bulunmaktasınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.