Ücretsiz İade ve Değişim

   Sitemizden satın aldığınız herhangi bir ürünü size ulaştıktan sonra 14 gün içerisinde hiçbir ücret ödemeden anlaşmalı olduğumuz Sürat kargo ile başka bir ürün ile değişim veya iade edebilirsiniz.

  Değişim veya iade yapacağınız ürünün:

  1. Kullanılmadan, etiketlerinin sökülmemiş olması ve faturası ile birlikte, değişim ve iade koşullarına uygun olması gerekmektedir.
  1. Ürünü ücretsiz Sürat kargo (1211075087 alıcı cari numarası) ile göndererek başka bir ürün ile değişim veya iade yapabilir siniz  (Alıcı adresi: Alfamet Tekstil San. Dış Tic. Ltd.Şti. M.Nesih Özmen mah. Defne Sok. NO:21/4, Merter/Istanbul-ADZE)

 Ürünü iade ettiğimde para iadem nasıl gerçekleşecek?

   Para iadeniz ürün iadesi onaylandıktan sonra en geç 5 iş günü içerisinde yapılmaktadır. Bu süre Adze’nin iade ettiğiniz ürünü teslim almasıyla başlar.

   Para iadeniz ödeme tipine bağlı olarak:

  1. Ödemenizi Havale/EFT yada Kapıda Ödeme ile yaptığınız takdirde iadeniz adınıza kayıtlı olan hesap bilgileriniz sizden talep edilir Havale/EFT yoluyla tarafınıza iade edilmektedir. 

  1. Ödemenizi kredi kartınıza taksit seçeneği ile yaptığınız takdirde ise ürün bedeli taksit adedi kadar bölünerek her ay kredi kartınıza iade edilecektir. Bu prosedür bankalar tarafından belirlenmiştir.

  1. Kredi kartı ile yapmış olduğunuz tek çekim işlemin iadesi, bankanıza göre değişkenlik göstermekle birlikte, iade ürün bize ulaştıktan sonra en geç 5 iş günü içerisinde kredi kartınıza yapılmaktadır.

Tüm sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.