ADZE Hakkında

ADZE merkezi İstanbul’da olup 1996 yılında faaliyetlerine başlayan, sürekli kendini yenileyen ve geliştiren şirkettir.  Modayı takip ederek  A’den Z’ye kadar  her stili içinde barındırarak ürünleri üreticiden müşteriye sunan ADZE 2010 yılında bünyesine yeni markalar katarak çalışmalarına devam etmektedir.  Adze yerli ve yabancı  (24 ülke) bir çok dünya çapında büyük markalara  40 yıldan fazla üretim yaparak iyi hizmet vermektedir. Kurduğumuz hayaller ve ulaştığımız hedefler ile bugünlere ulaştık. . Online alışveriş hizmetinde müşteri memnuniyetini önde bulundurarak hem sevilmeye, hem büyümeye devam ediyoruz.

 Deneyimli ve ekip ruhunu taşıyan kadrosu için dinamik, tecrübeli, mutlu ve yenilikçi bir işyeri oluşturan ADZE bunun sonucu olarak dünya çapında markalaşmayı hedef almaktadır.

www.adze.com’da satışa sunulan ürünler orjinaldir. İmitasyon, replika, kopya, ikinci kalite ve/veya defolu ürünlerin satışı yapılmamaktadır. Ürünler, üretici firmalar tarafından üretilmekte olup Adze tarafından tedarik edilmektedir. 

Misyonumuz

Yeniliklere açık bir şirket olarak, sizler için kendimizi her geçen gün yenilemek, ‘En iyi çözümü en yeni hizmet ile sunmak’ vazgeçemeyceğimiz en önemli ilkemiz ve misyonumuzdur. Müşteri taleplerini taahüt edildiği şekilde ve zamanında karşılamak, müşteri memnuniyeti sağlamak.

Vizyonumuz

‘Yarının gereksinimleri bugünden gözetilmelidir’ sloganıyla, üretilen ürünlerimiz doğru kalite/fiyat oranını sağlayarak geniş ürün yelpazesi ile tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılamak, müşteri deneyimini zengileştirmek.

Adze.com Hakkımızda


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.